| anonim_4396 a întrebat:

Buna, TPU!
Vreau sa va intreb ce parere aveti despre aceasta "situatie.
Eu am un coleg de clasa, insa niciodata nu i-am dat importanta.Mereu ma ajuta cand am nevoie de ceva(de exemplu vreau sa vad rezolvare la un anumit exercitiu, am nevoie de un manual, am nevoie sa efectueze un calcul pe telefon, etc), vorbim daca este ceva de vorbit, intervine atunci cand eu vorbesc cu alti colegi ( cand colegii respectivi vorbesc cu restul colegelor, el nu intra in discutie), se mai uita pe furis la mine, chiar l-am surprins atunci cand eram pe scari, insa, cand si eu ma uit la el, imediat se uita in alta parte.Nu i-am dat importanta pana intr-o zi, cand ne aflam toti colegii la o aniversare, iar el s-a asezat in fata, la masa (eram fata in fata la masa) si l-am vazut ca ma privea, iar atunci cand eu ma uitam la el, se uita in alta parte.Imediat se uita in alta parte.
Voi ce parere aveti?
Imi doresc un raspuns, sa imi spuneti ce parere aveti voi.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Foarte complicat: ne intrebi pe noi ce crede el și noi iți spunem ție

cale scurtă: intreabă-l pe colegu'

| Treaem24 a răspuns:

Intreaba direct te place sau nu e simplu

| Treaem24 a răspuns:

Problema.e alta tu nu l-ai privit decat ca pe un coleg nimic mai mult poate ii e frica să-ți zică cal refuzi dai de inteles daca. vrei mai mult

| Adry05 a răspuns:

Probabil te place.