| RoXyRaLu a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva in legatura cu Metin. Mi-am facut calul armat, adica nivelul 11. Cum il pot face cal militar? La ce nivel, si cum? Si ce ii voi da de mancare?

Mai am o intrebare: este normal ca, calul armat sa nu se infometeze? il am de o saptamana si este pe verde( plin).

Cum cresc nivelele la cai?

In final, va multumesc ca v-ati uitat la intrebare, si, poate, ati si raspuns. Sper ca ma veti lamuri, si cu, siguranta, cel care o va face primul si cat mai bine, va primi o funda si un vot.
Va multumesc.

3 răspunsuri:
| dacy21 a răspuns:

Calul Militar se poate face doar d la lvl 55 in sus il vei face la fel ca pe militar cu medali.Ce ii dai de mancare nu stiu ca nu am avut niciodata cal militar.Calul armat se infometeaza foarte greu iar cel militar si mai greu.Nivelele la cai le cresti cu medalii daca la asta te referi. Sper ca te-am ajutat.La Multi Ani si multa sanatate!

| dacy21 a răspuns:

La fel ca pe armat scuze greseala!

| Luca_Andrei_Petchi_1975 a răspuns:

Poti face cal militar la lv 55 in sus si il hranesti cu ginseng rosu. calul armat se infometaza greu si calul militar si mai greu.nivelele la cai le cresti cu medalii de cai. mult noroc!