| Monica_8946 a întrebat:

Buna TPU... vreau sa va rog si eu ceva.care aveti id`ul vedetor cum ar fi:justin biber, miley cyrus, selena gomez, demi lovato, j. b.love struck fundalove struck

19 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ei nu au ID, sau daca au este privat, imagineaza-ti sa ai milioane de oameni online pe mess si toti vor sa vorbeasca cu tine.

Dar poti sa le scrii pe site-urile oficiale.

Si incetati cu intrebarile astea idioate. straight face

| TeoPT a răspuns:

@anutsa08

vezi sa nu. straight face

| TeoPT a răspuns:

@anutsa08
Pai asta e, vedeti ce inseamna dragi copii sa aveti coeficientul de inteligenta de ordinul unitatilor?
Fetitele astea sunt asa naive incat, daca baga un ID din-asta in lista si le vorbeste cineva in engleza, in secunda doi vor lesina de pe scaun crezand ca e Justin Bieber sau Miley Cyrus sau ma rog.straight face

Deschideti ochii si descoperiti realitatea! Lasati visele. Visele ti le indeplinesti cu mana ta, altfel nu vine nimeni sa ti le indeplineasca. Nimic nu pica din cer, oricat m-ar contrazice cei care cred in horoscoape si alte din-astea, eu tot raman la principiile mele.
In fine, lasati visele. Tot ce puteti face e sa le scrieti pe Twitter. Nu va imaginati ca veti vorbi cu ei sau ceva de genul. Multe fete sunt nerabdatoare ca Justin bieber o sa vina in Romania. Si daca o sa vina in Romania ce? O sa vina glont la voi? Face si el acolo putin playback dupa se retrage in camera de hotel, si gata excursia in Romania! straight face

Faceti ce vreti.

7h30

| Insanity a răspuns:

Inca o data : nu vreau sa fiu rea, dar nu avem cum sa le avem, cei pe care i'ai mentionat tu nu si'ar face id'urile publice! Puneti si voi intrebari cu un scop precis, nu ca asteahappy

| KatherineSparks a răspuns:

JUSTIN BIEBER*
Mda, sa-ti spun: daca ar avea adresa aceea ar fi de MSN si cu siguranta nu ar da-o la tot poporul!
Nici pe Twitter nu ne baga in seama, gandeste-te cum ar fi sa ne dea adresele lor de MSN... :/

Răspuns utilizator avertizat
| Alex0194 a răspuns:

Dragi copii, va rog nu mai credeti toate bazaconiile astea. In primul rand aceste vedete nu vor stii limba romana, in al 2-lea rand nu si-ar pierde vremea sa discute cu voi, in al 3-lea rand nu si-ar face nici o vedeta public adevaratul id si in al 4-lea rand ganditi-va numai putin cati fani au, oare cand ar putea discuta cu atatia si sa isi mai vada si de treburile lor si cati oameni credeti ca poti adauga intr-o lista? Mai ganditi-va putin. Toata chestia aia cu stiu id lui justin biber sau altu sunt numai niste inventii

| DeepInDarkness a răspuns:

Doamne ce gandesti mai fata? mess-u lu J. B -S. G -M. C -D. M?
pai sa vedem unul :this_is_me_blah_blah_blah a lu demi l
hannah_miley_) a lu Cyrus
round_and_round a lu gomez
si al lu J. b e cam asa :baby_baby_baby_ooo

| crissydiana a răspuns:

Pai id-urile, msn-ul sau altele sunt imposibil de aflat, nici o vedeta nu le fac publice, dar de exemplu daca vrei sa vorbesti cu justin poti sa iti faci cont pe twitter, si rareori mai raspunde si unor fani, dar cel mai sigur mod ca sa iti raspunda este pe formspring.me acolo mi-a raspuns si mie de cateva ori, si vorbesc serios.Cat despre miley cyrus, selena gomez, demi lovato, jonas brothers toti au twitter, dar nu prea raspund...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber

nu are idlaughingheloo.nu e in europalaughingare msnlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justylove strucklove struck=justin_bieber_for_funs
mylei=maely50(cred ca e fals)
selena gomez=imi pare fffffff rau nu stiucrying
demi lovato=demi. lovato
da si el il iubi:Xmooooooooooooolt pe justyxlove strucklove strucklove strucklove struck:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justylove strucklove struck=justin_bieber_for_funs
mylei=maely50(cred ca e fals)
selena gomez=imi pare fffffff rau nu stiucrying
demi lovato=demi. lovato
da si el il iubi:Xmooooooooooooolt pe justyxlove strucklove strucklove strucklove struck:X

fundalove struck

| dragos13_8465 a răspuns:

Anonim...in primul rand nici nu stii sale scrii numele si cum a zis si 7h30 vezi sa nuwinking

| ddlovatojbfan a răspuns:

Daca vrei sa le trimiti mesaje trupei Jonas Brothers, adresa lor oficiala pentru fani este jonasbrothersofficialmail@yahoo.com. Dar cand vezi ca sunt online, nu sunt ei, este o cantareata renumita pe nume cathy. Dar, sa nu speri prea mult ca daca o sa le trimiti mesaj trupei sigur o sa-ti raspunda. Mie mi-au raspuns, dar eu incerc de 2 ani.

| JustyIsMyLove a răspuns:

Am id lui justyy:X:X:X:X:Xlove struck funda:X:X

| Teo_3594 a răspuns:

Bai nu ai cums le aistraight face scuze da si eu pot sa i fac cine stie ce id si sa zic ca sunt nu stiu cine nu se poate.

| anutsa08 a răspuns:

Justinbieber_16, demi. lovato, atat stiu.:*

| anutsa08 a răspuns:

Normal ca nu laughing) am vrut sa vad cat de proasta e fata. adica copii asia chiar cred ca pot avea id oricuilaughingau vise

| anutsa08 a răspuns:

7h30 te felicit. imi place cum gandesti.