| LoveMeOrLeaveMe a întrebat:

vreau sa va spun ca am o stare foarte proasta, ma plictisesc de tot, imi doresc sa uit de toti si de toate.Sa ma mut in alta tara.Imi vine sa plang! Nu stiu ce sa ma fac. Dati-mi un sfat.Va rog!

2 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Nu ai parinti sa te ajute? iti trece pina la urma si disperarea asta daca lasi mai moale netul si mai iesi si din casa sa te racoresti sa iti faci prieteni noi sa te distrezi putin, mergi la munte du-te fac ceva daca stai in casa si cauti remedii crezi ca ai sa le gasesti? niciodata, internetul iti da dependenta disperare si nimic util! du-te afara si plimba-te

| Catharsis a răspuns:

Ia o carte şi citeşte, uită-te la un film, desenează, scrie ceva, fă-ţi fotografii, vorbeşte cu cineva, joacă un joc, numai nu te sinucide (nu e ca şi cum te-aş avea pe conştiinţă, dar mi-am îndeplinit obligaţia morală).