| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa vad si alte idei...,, Cum impresionezi o fata?" Dar sa nu te faci de ras... Cam banala intrebarea dar merge (Dau Funda)

Răspuns Câştigător
| PhotoGrapher a răspuns:

Cred ca aici nu trebuie sa o impresionezi cu ceva special ar trebui sa incerci sa fii tu insusi sa petreci kit mai mult timp linga ea si doar sa-i spui kit de tare tii la ea, deoarece daca acum o vei impresionna cu ceva foarte special atunci cind relatia voastra va evolua iti va fi foarte greu sa o impresionezi.