| Aleksutzu a întrebat:

Vreau si eu lant dala de militar straight face Stiti cu 2 din astea Dog Tag dala, dar vreau sa scrie 2 nume : Alex si pe celalalt Mara straight face dar nu gasesc unde sa fac comanda straight face cine imi spune un site unde scrie toate astea straight face Dau funda

1 răspuns:
| mihai19d a răspuns:

Salut! Intra aici http://www.top-oferte.com/oferte-bijuterii/breloc-cu-glont/ si mai jos e un link te v-a trimite pe un site cu articole militare si vei gasi acolo ce cauti.