| kyGirL a întrebat:

Buna TPU
vreau si eu niste poze cu baieti blonzi cu ochi albastri...sau fb lor
Nu vreau ca tipii sa fie vedetebig grin
Si vreau ca tipii sa aiba in jur de 16, 17, 18 ani draguti, simpatici si daca se poate sa fie si facuti nu ma suparlaughing
Cele mai dragute poze primeste funditabig grinwinking

14 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Te-as ajuta dar am ochii verzi laughing sad tongue

| kyGirL explică (pentru Mann02):

Nu am spus ca trebuue cu tine doar 2, 3 poze cu niste tipi cu ochi albastri

| Mann02 a răspuns (pentru kyGirL):

Ma asteptam sa intelegi la ce ma refer da nah laughing

| crytical a răspuns:

Dar cei bruneti cu ochi albastri nu iti plac? big grin

| Element25 a răspuns:

Vrei sa faci vreo combinatie si nu sti cum?laughing)

| kyGirL explică (pentru Element25):

Tot ce e posibillaughing dar deocamdata am nevoie de niste poze pentru o prietenabig grin

| Element25 a răspuns (pentru kyGirL):

As sti cativa, dar nu ma baglaughingMi se pare aiurea sa dau facebook-ul cuiva fara sa-l intreb.

| kyGirL explică (pentru Element25):

Nu imi trebuie ineaparat fb lor...doar 2,3 poze

| nicolestyles a răspuns (pentru wforweirdo):

Ai cumva fb-ul tipului din dreapta?blushing rolling on the floor)

| wforweirdo a răspuns (pentru nicolestyles):

Încerci cumva să te dai la el?! Îmi pare rău, dar e luat deja.

| nicolestyles a răspuns (pentru wforweirdo):

Nu ma dau la el! Doar ca imi place sa am la prieteni cat mai multe bunaciuni big grinlaughing)

| wforweirdo a răspuns (pentru nicolestyles):

Păi cum spuneam, bunăciunea aia e deja luată, nu te mai băga, că îmi strici mie relaţia.
Facebook n-are, că nu-l las eu să interacţioneze cu domnişoare, dar îl găseşti în filmul Wrong Turn.