| Alina_Roxana_1999 a întrebat:

Vreau si eu niste replici pentru o fata care are tupeu:*

Răspuns Câştigător
| d3men7zel a răspuns:

Facem un horror si tu esti prima care moarewinking Eu si iubitul meu vrem sa te adoptamwinking Daca ma cobor la nivelul tau te bat cu experienta rolling on the floor) Daca te-am jignit, am savurat-o tongue Fiecare trebuie sa existe, dar dc tocmai tu? thinking S-a descoperit un medicament impotriva crizelor tale -smug Eu nu uit niciodata un chip, dar in cazul tau o sa fac o exceptiewinking Pot sa-i dau ulcerului meu numele tau? laughing Tu ai arata foarte bine in ceva lung, curgator...Amazon, Nil, Dunare oh go on Un tub de fixativ si doua tone de machiaj nu inlocuiesc o frunte sad Vezi ca pe masa e un pachet cu: Nu ma intereseaza, Serveste-te din el laughingrolling on the floor) sper sa-ti placa si sa ai de unde alege, succes si fundahappy

3 răspunsuri:
| NatyNate a răspuns:

Spune.i totul in fata. ce nu e in regula la ea ..fix ce crezi tu..aceste replici trebuie sa vina de la tine. Bafta!

| licurici77 a răspuns:

Vrei sa slabesti 3 kg? atunci spala-te pe dinti

vb linistita panaitit vine in minte o replica inteligenta

sarati ca un schelet ambulantlaughing

ti-a spus cineva astazi ca areti bine?
bun atunci nu te-a mintit nimeni

cred ca ai mancat supa inteligentei cu furculita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica?