| pisiiiiiiiiiiiii a întrebat:

vreau si eu niste statusuri care sa dea de inteles ca incet, incet nu il mai iubesc... Sau ceva de genu ca m-am saturat sa il cred cand el imi spune doar minciuni! Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| Crucia a răspuns:

Poate. Dar dacă vrea să dea de înţeles altceva. Dar Diiiidii. Nu vei rezolva nimic dacă îl minţi. Pentru că dupa tu vei fii cea care suferă happy. Oricum un gen de status ar fi : ' Chiar dacă minţi. Nimic nu se va schimba happy. Am dat delete la trecut. Aşa că vezi-ţi de viaţa ta.'

¤ Sper că te-am ajutat. Bafta! :*.

2 răspunsuri:
| December a răspuns:

N-ar fi mai simplu sa-i spui direct?winking.

| pisiiiiiiiiiiiii explică:

Multumesc qAdaa