| GoldEvil3 a întrebat:

sad vreau si eu niste statusuri ceva de genu "lasa-ma in pace, du-te la ea"..prietenului meu ii cam pasa de o alta fata.

Răspuns Câştigător
| ir3al a răspuns:

Nu eşti unic în această lume hee hee Mai sunt mulţi ca tine, Dar ca mine hee hee Crede`mă că sunt puţine.

~Tu vrei sa ma tii ca intr-o lesa mereu. N-ai inteles ca nu exista zgarda pentru gatul meu?!

Si cand te uiti in ochii mei ce vezi? Ma bucur ca acum esti constient ce-ai reusit sa pierzi.

Imi Reprosezi ca sunt fitsoasa, plina de impresii si nici pe departe sa ating perfectiunea.Dar cum se face ca tot dupa fundu` meu esti!?

Dacă nu poţi, e treaba ta! uit-o că ea te-a uitat deja! ieri când ai plecat, erai orbit de fericire, dar azi. începi să simţi că fără ea nu-i bine

Hai, intoarce-te si indrazneste sa ma privesti o data cum o faceai mai demult.Nu pentru ca te vreau inapoi, ci doar ca sa vezi ce ai pierdut!

Te uiti la mine invidioasa pe sub breton dar eu te vad mai pierduta ca un apel pe telefon

Sunt gata sa traiesc o alta viata.Sunt gata sa afisez javrelor o alta fata

~Esti dulce... ca un strop de lamaie.

~Paharele sus! Sampania sa curga! Respect pentru fetele destepte care i-au facut pe fraieri sa planga!

~N-o sa te sun, c-o sa-mi raspunda tot baiatul rau, oricum, degetul meu nu mai formeaza din reflex numarul tau.

Ai stilul tau de`a amagii, numai dintr`o privire, esti exact cum trebuie sa fii, asa cum iti convine!

"sunt tot ce vrei si nu poti avea...tot ce'ai avut si n'ai stiut pastra.winking

"Asta`s eu`...N`am ce sa-ti fac...am vazut ce` tarfe`tsi plac Nu`tsi da ochii` peste cap! Nu pot` fi cum ai visat!
bafta

4 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Iubi,iubi cand ma vezi online dati
2-3 palme si iesi imediat!

| ingerasdulke15 a răspuns:

Aha pai zi : ma ce mai vrei.ia uitate in spate te asteapta iubita ( daca se uita te intorci si pleci ) te opreste si ii zici vezi te-ai uitat iti pasa de ea lasa-ma in pace :d sau daca nu. uitate mult la mine daca vrei fami si poze ca daca continui asa nu o sa ma mai vezi.nu stiu inventeaza

| YouMe a răspuns:

"N-am sa fiu roata de rezerva a nimani"

"Gasesteti un alt job" tongue

| GaBBrYeLL a răspuns:

Http://noiavatare.ro/avatare-personalizate/ fa tu singura... pune ce mesaje vrei... FUNDAA!