| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste statusuri cu fotbalisti, dar sa fie ceva de genu " nu iubi un fotbalist cai un lucru tare trist..." va rog dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Inutza0102 a răspuns:

La statusul tau stiu ca mai era si: Nu iubi un fotbalist, ca-i un lucru foarte trist. Dupa ce te-a sarutat si-a luat mingea si-a plecat.

Nu iubi un fotbalist, ca e tare egoist. Cand e dragostea mai mare are meci in deplasare.

Fiecare fotbalist are alaturi cate o fata, dar nu fiecare fata are alaturi un fotbalist :X

Nu iubi un fotbalist!
E un lucru foarte trist,
Cand e dragostea mai dulce,
Isi ia mingea si se duce!

Siii cam atat. Sper ca te-am ajutat :*