| monyk_3480 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste statusuri de toate felurile. dau fundita la toate care sunt bune.

3 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Nu incerca niciodata sa inveti un porc sa cante...iti pierzi timpu si mai enervezi si porcu!

| ToNy_2305 a răspuns:

Http://sweety-things.weebly.com/
siteul asta e plin[are decat statusuri];)

| alinutzzza a răspuns:

Problemele apar, toti cei din jur se-ascund Prietenii nu mai ai, ca i-ai uitat de mult Totul s-a intors impotriva ta si nimanui nu-i pasa asta.

Viata e o scena, iar noi suntem actorii...pacat ca nu putem fii regizorii sa schimbam scenariul vietii dupa cum ne dorim.

Femeile sunt facute pentru a fi iubite, nu pentru a fi intelese.

Daca rolul asta mi-a fost dat in acest joc, o sa-l joc Totul e scris nu depinde de noroc Ca daca eu sunt la pamant imi mai ramane speranta Zii ce vrei, tu stii, eu asa-mi traiesc viata.

Orice as face vorbesti numai de rau si asa ai sa ramai mereu.invata din tot ce spun Sunt om si eu, nu m-ar deranja. Dacai spune adevaruri din viata mea.In loc sa minti mai bine taci.

Gagica ta are cel mai mare prets. trateazã fraierii cu disprets.

Bă cine e eroul tău? Cine-i langă tine cand tie greu?