| DeeaDizz a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri despre ochii verzi dar fara clasicul: "Ochii verzi niciodata sa nu-i crezi". Multumesc! :*

2 răspunsuri:
| anibanani145 a răspuns:

Priveste.ma.n ochi si spune. mi ce vezi, de fapt ce poti sa vezi prin niste ochi verzi? Vezi un copil, copilul din mine.
Nu conteaza culoarea ochilor; x Conteaza felu' in care privesc.
Pleoapele pe veşnicie lăsate asupra ochilor ei verzi sunt coşmarul nopţilor mele de iarnă.
Sper ca iti plac.
Funda?

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute