| micheilla a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri gen "am gresit si eu si tu." nu stiu ceva de genul laughing)

1 răspuns:
| piTiCcu a răspuns:

Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.
Cand iti va fi dor de mine, aminteste-ti un singur lucru… m-ai lasat sa plec!
Nu sunt aici pentru tine, nu sunt aici pentru cineva, sunt doar pentru mine, ma odihnesc in singuratatea mea…
Plang odata cu ploaia, zambesc odata cu soarele, iubesc soarele, dar e mereu ascuns printre nori…
Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici de unde doar strigatele mai amintesc de mine…