| KenozumiKen a întrebat:

vreau si eu niste statusuri gen:Nu imi mai pasa de tine, ti-ai batut joc de mine prea mult
Ceva de despartire sa ii arat fostei ca nu mai imi pasa de ea
Dau

1 răspuns:
| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Gata,acum de ce plangi...tu m-ai ranit si tot tu plangi .....lacrimile tale de crocodil nu ma mai emotioneaza
Nu mai pot nici sa plang, mi-ai facut atata rau, mi-ai ruopt inima si vrei sa ma intorc la tine...
Ai avut nevoie de mine, te-ai folosit de mine, am fost un prost ca te-am lasat dar acum lasa-ma in pace