| Aleksutzu a întrebat:

Buna TPU sad Vreau si eu niste statusuri gen : Soarele Rasare Doar daca il platesti... Cele mai bune primesc funda

Răspuns Câştigător
| LLO a răspuns:

Omul se impiedica uneori de adevar, dar cel mai adesea el se ridica si isi continua drumul.

Femeia functioneaza perfect cand o iubesti perfect. Cand nu-ti mai place cum functioneaza, sigur i-ai facut ceva nepotrivit chiar tu, iubirea vietii ei…

Ce frumoasa este viata cand ne alintam cu mesaje pe telefoane, ce frumoasa ar fi fost daca nu stateam in tomberoane…

Inteligenta este o boala pe care nu multa lume o are!… Esti contagiat?

Nimeni nu barfeste despre calitatile secrete ale unei persoane.

Asta este avantajul umorului: daca nu reusesti nimeni nu rade de tine.

Un om intelept invata mai multe de la dusmanii sai decat de la prieteni

Unde sunt putine lucruri de stiut, sunt o multime de experti

Daca nu inveti sa razi de probleme, nu vei mai rade atunci cand vei imbatrani

Secretul succesului este sinceritatea. Daca ai reusit sa falsifici asta, ai totul

Unii oameni sunt atat de incantati de sfatul meu incat il scriu pe ziduri in loc sa-l foloseasca.

Oricine poate fi dragut cu oameni de care nu le pasa.

1 răspuns:
| UtSu a răspuns:

Viata nu e light ca tigarile kent dar te afecteaza daca tragi in piept