| loredana9 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri noi. ceva mai deosebite pentru prieteni adevarati
va multumesc :*

2 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Nu exista prieteni..doar grup de ajutoare!

| Smile2530 a răspuns:

♥ Cu ea? Cu ea am facut de toate. Am cântat, am iesit, am dansat, am baut, ne-am distrat, am plâns, am visat... Nu stiu ce m-as face fara ea! Un prieten adevărat îţi vede prima lacrimă, o şterge pe a doua şi o opreşte pe a treia Nu am timp sa urasc oamenii care ma urasc! Sunt prea ocupata sa-i iubesc pe cei ce ma iubesc!♥