| ilink a întrebat:

Buna TPU... vreau si eu niste statusuri: unele pentru oamenii care ma judeca pentru lucruri care nu is adevarate si altele pentru inima franta si suferinta in dragoste
cele mai multe si mai frumoase primesc funda si restul vot

2 răspunsuri:
| DoubleEffect_8905 a răspuns:

Sus paharele, sampania sa curga, respect pentru fetele ce au facur fraierii sa planga!
Am sa plang mai tarziu...cand? imi va fi greu.
As vrea sa ii zambesc,dat n-o sa am tupeu.
As vrea sa dau timpul imapoi,unde? in trecut.
Am sa plang mereu cand ma gandesc la ce-am avut.
Am sa il privesc in ochi,stiu! ce o sa-i spun?
Am sa-l salut pe strada privind in ochii lui...
As vrea sa-l opresc dar trecpe langa el
As vrea sa fiu cu el, dar n-o samai fie la fel!
iti trimit ca amintire, o reteta de iubire:15 grame imbratisari; 10 g sarutari,daca boala se agraveaza,si reteta se dubleaza!
Daca norii varsa lacrimi si iubirea n-a trecut,poate mai,apare o sansa si o luam de la inceput.
Nu mai simt placere,doar frica!
Acum esti cel mai mare inamic
Dragostea e indiferenta celuide langa tine
Spun stop,caci dupa altul tot altul vine!
Refuz sa mai fiu proasta de altadata
S-a terminat, in sfarsit traiesc
Sunt fericita, nu te mai iubesc!

| Alexandra_Petrescu_1999 a răspuns:

Doare atunci cand spui adio unei sperante la care ai visat, dar mai rau doare atunci cand el/ea spune "nu te iubesc"