| d3utzsa a întrebat:

vreau si eu sa ma ingras! am slabit foarte mult in ultima vreme, si cam toate perechile de blugi si pantaloni vin pe mine ca pe gardhee hee

vreau si eu o reteta ceva care sa functioneze!

adica ce as putea sa mananc, sa nu mananc, intre ce ore, de cate ori, etchee hee

am luat si vitamine pentru pofta de mancare si degeaba!

vreau niste sfaturi daca s-ar putea de la cei care au fost in situatia mea si s-au ingrasathee hee

mersi:*

2 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Orice are multe kalorii si la ce ora vrei, iar daca tu vrei sa te ingras eu vreau sa slabesc.Dar ai grija ca daca vrei sa te ingras nu manca prea multa mancare nesanatoasa, pentru ca altfel o sa-ti faci mult rau.Succes!

| Myhay_1171 a răspuns:

Include in alimentatie si carne, grasimi dar nu mult
daca vrei sa te mai ingarsi mananca de vreo 2-4 ori pe saptamana
si putin mai mult decat de obicei la pranz si la micul dejun