| tania_3947 a întrebat:

Vreau si eu sa'mi schimb look-ul de genul emo, doar ca parintii nu's de acord cu mine. Dati'mi si mie niste sfaturi ca sa pot sa'i conving... App daca stie cineva niste site-uri cu chat unde sunt si persoane emo

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

O tunsoare emo nu este asa grav!
spune-le parintilor ca asta e cadoul tau de mos nicolae happy

| NobodyHeree a răspuns:

Nu vreau sa te superi. mie imi place stilul emo, dar nu ca as vrea sa fiu...de ce ai simti nevoia sa fii emo?

| Georgelxxel a răspuns:

Nu. dar iti pot da un site unde se vand lame.

| tania_3947 explică:

Nu spuneam ca vreau sa fii emo in general... dar ziceam ca vreau sa-mi schimb parul...ca sa fie de genul emo

| catalin4u a răspuns:

Mai bine pune-ti intrebarea `de ce vreau sa fiu emo?` si gandeste-te bine la ea