| Deniisze a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum pot sa pun muzica pe hi5 la profil sau la o poza fara ca playlistul sau video-ul de pe youtube sau alte site-uri mai stiu eu sa se vada!
Ajutati-ma va rog!
Dau FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| Mihaelaa98 a răspuns:

Te duci pe yotube scrii melodia pe care o vrei si sub videoclip o sa vezi ceva de genu "EMBER" si dai clik pe el. ii dai copy si past pe hi5 la "editeaza despre mine" ( nu mai stiu cum se numeste asta )dai past intr-o casuta de aia (ex la favorites book )

dupa ce ai pus ala inlocuiest nr 385 si 480 ( le stergi ) si pui zero (fara sa lasi spatiu ) si unde scrie "=1&hl=en_US" ( cel de jos ca mai e unu sus ) pui dupa el (fara statiu) asta "&autoplay=1" adica asa,, =1&hl=en_US&autoplay=1" si la sf ghilimelele

2 răspunsuri:
| Yniuiasa a răspuns:

E simplu cand se termina melodia unde scrie riplei mai e ceva si apoi scrie descarca. Intri acolo si scrii adresa URL pe care trebuie sa ti-o faci pe hi5 apoi dai putin mai jos si gasesti acolo hi5 cu o stea langa el apoi te indruma calculatorul. Sper sa reusesti si tu asa cum am reusit si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce sa te chinui atat cand poti folosii http://muzicahi5.com?