| Gionell a întrebat:

vreau si eu sa stiu in ce clasa am fost repartizata. Trec la liceu, in clasa a9-a si la profilul ales sunt 4 clase. as putea afla in ce clasa si cu cine sunt? fundita love struck

2 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu dar cred ca pana pe 12 septembrie nu va aparea nimic. Sunt unii care zic ceva de 1 septembrie dar eu nu cred nimic sad. Bafta multa happy la liceu :*!

| funditza_3597 a răspuns:

Normal ca poti. imposibil ca la liceul unde ai fost repartizata sa nu se fi afisat lista cu clasa ta si cu colegii tai... daca vrei sa te ajut se poate si onlinehttp://stirileprotv.ro/......liceu.html ...alegi judetul iti introduci numele si dai clik pe profil si o sa-ti vezi colegi( numele lor). funda?