| sorina98 a întrebat:

vreau si eu satusuri de ura. dar de ura. urasc pe cineva din tot sufletul meu. funda

2 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Kkmas pe x

| simona3272 a răspuns:

●Nu am nevoie de prieteni falsi, ...Detest sa tin langa mine numai oameni lasi!
dk rolul asta mi-a fost dat in acest joc O sa-l jOc.totul e scris nu depinde d noroc! dk eu sunt la pamant imi ramane sperata.zi C vrei?! asa`mi traiesc eu viata smug

Vreau sa te vad cum cazi tipand cu toata gura, iar eu de la balcon iti fac adio cu mana

Cand ma barfesti,imi dai satisfactie…
Cand ma invidiezi,imi dai importanta
Cand ma copiezi, imi dai valoare
Orice ai face, pe mine nu ma doare`!

Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur.

Cum te simti cand cei mai buni prieteni se dovedesc ati fi dusmani incepi sa plangi dar nimeni nu te poate ajuta