| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu statusuri mai originale sau citate happy. ( Dau funda)

1 răspuns:
| CriminalăÎnSerie a răspuns:

X Privirea mea nu sparge gheata da` pe tine te face bucati"

n`ai inteles tu a inteles altu a 2`a zi! :X acum e randu meu.sti k trebuie s contez euwinking"

"?°°Mã S? mt atât De B? e. încât? men? u`m? face Fatzã.love struckX`°°?"

"?[As vrea sa tina capul sus si sa stie ca la greu o sa fiu cu ea. Nu lasam lantul strâns dintre noi sa rugineasca. Nu se baga intre noi vreun baiat sau vreo proasta!]"

Ai fost pe rând posesiv, gelos, orgolios, Indiferent si, logic, într-un final, un prost.Si-un clasic adevarat,ti-ai dat seama ce-ai avut exact când s-a terminat!"

AlexUnder Base & Lys - Drums

"Ea simpatica foc, tu simpatic deloc. Ea o tanti de top si d`asta practic iei foc. O plac baieti mai buni ca tine, mai mult ca tine. Mai mult de`atat sti ca tipei ii convine

"? - Iti revi repede,e genial,.Se linge pe buze, e subliminal, privirea cea lunga, te-alunga spre ea.te`ntrebi : oare ce vrea? -?"

Poate peste noapte. Dupa toate numite fapte.Prin cate am trecut.Ai senzatii neuitate

Stiu ca ai vrea sa ti se mai deschida usa, ca sa-ti vezi papusa!"

e fiara ce`atraGe prada cu un zambet inoCent. licoarea cea letala cand cauti un sentiment. )"

Am intentii bune, pe bune // n-ai tu idee // Cate cuvinte frumoase pot spune[smug] // Am nevoie de-un minut //