| Catalina_5636 a întrebat:

Buna TPU:* Vreau si eu statusuri pentru fostul' prieten... Sa ii demonstrez ca langa actualu' imi e mai bine si ca l'am uitat, ca nu sufar pentru el si ca mai bine ca ne'am despartit... Vreau sa vada lucru asta pentru ca el le zice prietenilor nostri comuni ca inca sufar pentru el oh go on

Fundita >big grin

Răspuns Câştigător
| portocala225 a răspuns:

# Ramai cu ea, asta ai ales, merg pe drumul meu, Al tau?! Scumpule, e in celalalt sens!love struck

☻Azi unicate, maine copiatee. De toata lumea invidiate!big grin

♥ Daca sunt subiect d Barfa Tu cretino esti o tarfa!love struck

♦ Ii ignoram pe cei ce ne adora,ii adoram pe cei ce ne ignora, ii ranim pe cei ce ne iubesc, si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc! ♦

♣ Prieteniile noaste sunt perfect adevarte cause` momentele de nebunie sunt nenumarate iar clipele speciale, raman neuitate love struck

• Uite cum e,dragostea inseamna durere,cand numai unul o da si celalalt o cere…!sad

♠ Zambeste celor ce te urasc,sa simta ura ta,zambeste celor ce te iubesc…sa simta dragostea ta,iar daca intr-o zi cei pe care ii iubesti te vor trada,zambeste-le,sa simta indiferenta ta. ♠

◘ Spui că e o copilă... dar aşa cum e ea, ţi`a furat inima! Arată`i că o iubeşti,nu fi prost /Pune`ţi şi tu o dată inima în folos`! ◘

○ N`am uitat ce ti-am spus si cum era inainte,n`am uitat ca te iubesc, doar ca nu`mi aduc aminte! ○

☺E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia!☺

◙ Nimic nu este mai scump decat o sansa ratata. ◙

♪ Ce sa vezi?! Ai intalnit o fata simpla dar care t fascina doar cu simpla prezenta,
Sunt o fata normala! Sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.love struck

♫ Si daca te urasc, e pentru ca te-am iubit...sad

☼ Ezita sa crezi ca viata e trista!love struck Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista.☼

► Draga mea nu mă privi cu ură! Te iubeşte dar eu sunt mai bună`! ►

◄ Desi traim in alb negru, Nu ne impiedica nimeni sa visam in culori...◄

↕ Multe barfe! multe tarfe. Asta`i viata! Cand te gandesti la ele te apuca greata!oh go on

‼ N`o sa-ti zic ca nu pot sa traiesc fara tine, pentru ca pot, da`nu vreau! ‼

☼ Si totusi... visele devin realitate [(:] ☼

¶ Ea e Ea. N`o compara cu toate zdrentsele din viata ta oh go on! ¶

§ Ea nu-i ca restul`, ea e pur si simplu ea! §

♥ Domină ca să nu fi dominat! ♥

▬ Cand totul ti se pare greu si lumea te barfeste...asculta sfatul meu:traieste si iubeste! ♥

↑ Baietzii au balansu` lor fenomenal. Dar intotdeauna fetele au rolu` principal.; p ↑

↓ E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit!sad

#. Timpu` se scurge`n [RELUARE] #

→ Sunt doar realista, stii bine cuvantu` noi nu mai exista.→

•Cei slabi nu vor putea niciodata sa ierte. Iertarea este calitatea celor puternici!←

∟ Deşi trăim şi luptăm împreună, fiecare moare singur. ∟

▲ Toate trec, asa se spune, Dar nimic nu trece fãrã sã lase urme.▲

▼Zâmbeste chiar dacă ai să cazi! Chiar dacă soarele apune si azi! ▼

$ Si`mi aduq amintee. Cum imi zambea Shii ma priveaa. Si`mi spunea Nu te Lua dupa Lumeaa asta reaa!straight face $

♣ Să poţi să fii acelaşi când totul e schimbat,să poţi să fi indiferent când totul te-a marcat.♣

♠ Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!♠

• Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ! •

hai ѕa fugim, ѕa evadam...hai ѕa ne ascundem ∂є adevar...hai ѕa mintim ca є perfect...hai ѕa fim suflet, nu obiect!

◘ Nu mai sunt cum eram...Acum zambesc, atunci plangeam, Nu te mai cred, e prea bizar... Povestea e la FiNaL!◘

ò Nu stii, te-nvatam. Nu vrei, te obligam smug!love struck

7 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Poţi să iubeşti cu pasiune, un fapt banal. Poţi să urăşti din mândrie, mi se pare egal!

Sincer, acum nu`mi pare rău că te-am văzut şi fără mască. Nu există "scuză-mă" în cazul tău, aşa că lasă.

De ce să plâng? Suflete şi zâmbete pot şi eu să frâng!

Tot ce tu ai spus nu poţi întoarce acum, tot ce ai făcut s-a transformat în scrum.

Şi realizez că pot să uit tot, ca şi cum n-ar fi existat deloc. Întorc privirea peste umăr, întâlnesc un altu` în drum. Poate am pierdut ce aveam. pentru altceva mai bun…

Am învăţat că dupa altu' tot un altu' vine
Aceleaşi replici, acelaşi te iubesc, acelaşi mi-e dor de tine...

| oAnna a răspuns:

Cel mai bine ii poti demonstra fara sa scrii statusuri pentru el sau sa tii cont de ce le zice el prietenilor etc. Daca scrii statusul, inseamna ca iti pasa.

| MyFirstLove a răspuns:

Nu trebuie sa demonstrezi prin scris, trebuie doar sa te vada cu el de mana zambind asta-i tot o sa inteleaga el ca-ti merge bine si daca nu, asta inseamna ca el nu vrea sa creaca ca-ti merge bine si fara el happy

| IustinaC a răspuns:

Eu nu sunt geloasa cind il vad pe fostul prieten cu alta,mama ma invata ca jucaria veche o dau celor mai nevoiasi

Sa ai parte de iubire Si de tot ce ai visat Si de multa fericire Hai Pa-Pa:* Eu am plecat

Draga ai grija de tine ca altul acum are grija de mine

>> PaHareLe sµS`! smug ShaMpaNia sa cµRga ~ … ReSpeCt peNtrµ fetele care i-Au faCµt pE fRaieRi sa pLanGa >)

Barbatzii inseala mai mult,, femeile mai bine!

Dumnezeu a facut cerul, pamantul. apele.te-a facut pe tine…cu totii facem greseli…

Stiu ca ti-e dor de mine, stiu ca-ti lipsesc de cand te-am parasit... Cu drag, CREIERUL TAU!

Priveste in jur.Esti UNIKA.Gaseste Unikul si nu mai privi in jur!

Decit in RAI singur mai bine in IAD cu tine.

Te iubesc scumpule,Te iubesc bombonelul meu,Te iubesc,

Iubeste-ma, uraste-ma, mi-e indiferent oricum in ambele cazuri ti-e gandul la mine!

| inimioarata a răspuns:

Vorbele n-au valoare.Stiu ca indiferenta doare.Nu te ascult,n-am nevoie de povesti,plec, iti intorc spatele si te las sa vorbesti

M-ai pierdut si nu mi-ai dat de ales.A venit altul acum, mult mai bun BINENTELES.Cu fata asta vrei tu sa te iubesc? Asta e singurul lucru la care ma gandesc

Acum regreti si tu si eu insa eu mai putin, caci acum un alt baiat pe drum de mana tin.El m-a facut sa uit.sa sper, sa cred in vise, Ceea ce tu mi-ai interzis mi-a deschis porti inchise.

- Zambetul meu e din nou colorat. Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat.- Lumea mea este un paradis pentru ca tu nu mai faci parte din ea. Fericirea este o placere pe moment, o amintire de neuitat.Nu am scop sa atrag simpatii sau interese, de fapt de multi vreau sa-mi bat joc si culmea, chiar imi iese!
sper sa-ti fie de folos. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E stupid ceea ce vrei tu sa arati, crezi ca vei fi vreo desteapta daca arati ca esti ceea ce nu pari, probabil el nu are niciun stres legat de tinehappy Fetito vezi de actualul tau prieten si apropo prin intrebarea asta arati ca inca te gandesti la el, nu ca l-ai uitat, cum ai scris mai sus

| anytha_9564 a răspuns:

Hai gata... ajunge! Iti dau voie sa taci! Nu plange, nu se merita, ca stiu ca te prefaci! oh go on

Fi sincer...Tzi-e dor, am dreptate? Pt ca atunci cand ai fost cu mine, am trecut prin toate!

Cand ai trecut p langa mine ai dat ochii peste cap~ti-as fi dat si eu 2 peste cap ca sa ma intelegi~Am fost educata` intr-0 lume dura`, detin` v0cabular` necesar` s` te fwt` in gura~laughing!

Am doar un scOp acum`: sa th`fac s`ajungi nebOon

Nu incerca sa-i minti ca EA e doar o oarecare, Ca ei stiu ca amintirea ei inca te doare!