| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un program zilnic de cand ma trezesc pana ma culc pe perioada unei saptamanihappy App tin sa spun ca sunt de dupa-amiaza la scoalahappy Funditssa pentru cel mai bun programhappy

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai te trezesti la 8, te speli mananci ceva ca doar micul dejun e cea mai importanta masa, iti faci temele, te uiti la Tv, calculator vreo jumatate de ora inaintee sa pleci la scoala sa te relaxezi, mananci ceva, te duci la scoala, te intorci, iesi un pic pe afara sa mai stai la aer, te uiti la un film, stai pe net vreo ora doua si pe la 11 te culci. E bine?