| Bubbchac a întrebat:

Vreau si eu un raspuns rapid, primul primeste funda. Am facut iritatie de la skateri, pentru ca i'am purtat fara sosete. laughing Ce credeti, imi trece daca imi dau cu crema Nivea? >:-

Răspuns Câştigător
| dyyva a răspuns:

Eu mi-am dat cu aloe vera. daca ai acasa aceasta planta, rupe o frunza o speli si apoi o dai in doua pe orizonta si zeama care iese o pui pe iritatie. sau poti cumpara o crema cu galbenele sau o crema cu tetraciclina, nu e scumpa(7 lei)

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Cumpără un unguent de gălbenele de la plafar, și dă-te pe zona respectivă. Acesta grăbește cicatrizarea și ajută mai mult decât NIVEA.
Baftă!

| ZyReXe a răspuns:

Pai nu stiu daca iti trece dar cea mai ne-gandita chestie si prosteasca este sa porti skateri sau adidasi sau pantofi fara sosete ca sa nu mai zic ca iti miros dupa aia skateri + picioarele faci si iritatie cum ai facut tu si nu prea cred ca trece lol

| Joker a răspuns:

Mai bine te-ai da cu una de galbenele.eu asa am facut. funda?:*

| Mariaa a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine e sa umblii in papuci, cateva zile.in maxim 4 zile.trec singure. cu crema aia sa nu faci mai rau.
ai grija de picioarele tale :*

| Yannku a răspuns:

Bea multa palinca si iti trec toate laughing