| DenisukuDeniii a întrebat:

Buna TPU:*. Vreau si eu un sfat in privinta cu comportamentul meu. Sa va explic: Cand ies cu prietena mea nu am nicio problema sunt eu insemi, dar cad mai vine sh prietenul ei ma comport precum o nebuna, spun nu mai prosti si devin ciudata rau, parca ma schimb total. Chiar si prietena mea mi-a spus astalaughing. Nu stiu ce sa fac, cum sa ma comport in preajma lui? De ce oare ma compoort asa? Ce sfaturi imi dati, ca sa nu ma considere o nebunalaughing? Merci:X (dau funda:d)

Răspuns Câştigător
| Ho1 a răspuns:

Sa nu te superi...iti spun parerea:
cred ca iti place de prietenul ei!>>>
eu tot am o situatie....acum ma aflu in Iordania.Aici imi place de un baiat. Cand stam la masa cu totii (fara el) eu ma simt linistita, apoi cand el apare, eu nu ma simt insusi ^^parca am frica, cred ca nu ma mai iubeste, n-am facut ceva ce-i place....etc^^
Cred ca si Tu tot asa!
Ti-as propune sa nu te comporti asa ((am incercat si mi se primeste, tinete calma si socoate ca e fratele tau)) Daca as sti ce relatii aveti acolo... poate ti-as mai propune ceva...
Daca ti-am ajutat :" Cu placere!"

1 răspuns:
| ChristtineA a răspuns:

E clar că-ți place de el laughing.
Ar trebuii să te controlezi.
Sau măcar să nu te mai comporți ca o nebună și să nu mai vorbești chiar așa mult în preajma lui rolling on the floor.
Funda happy