| Roxy16Lovee a întrebat:

vreau un raspuns serios. Am 1, 69m,14 ani si 60kg dar eu ma consider grasa si urata. sad Vreau sa slabesc dar nu pot pentru ca nu am destula vointa...mai mereu imi vine sa fug in bucatarie si sa mananc toate dulciurile si prostiile.Si da, stiu ca intr-o dieta trebuie sa mananci dulciuri dar in cantitati mici dar eu daca gust o patratica de ciocolata mananc toata tableta. AJuuuuuuuuttttor! Ma simt asa deprimata Ce pot face ca sa nu ma mai gandesc doar la mancare//? Motivati-ma sa ma abtin! Multumesc^^ happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta te va motiva cu siguranță!

http://www.google.ro/......http?/url

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Esti plinuta pentru varsta ta, dr cheia e la tine. Tu trebuie sa te abtii si gata. E ca si cum te-ai lasa de fumat.

| AnonimaOk a răspuns:

Buna. In primul rand, esti bine pentru inaltimea ta... ar trebui sa ai 59 kg ma rog. Nu te mai deprima cand nu ai de ce tongue.
Poate mergi des in bucatarie pentru ca nu mananci ce trebuie si cand trebuie. Incearca sa inlocuiesti dulciurile cu fructe si fast-food-ul cu mancare gatita in casa de mamica happy. Mananca mereu cand simti nevoia, dar numai alimente sanatoase. Daca vrei ciocolata, consuma din aceea amaruie sau de menaj. Astea sunt chiar recomandate.
Sper ca am ajutat.

| enzodemes a răspuns:

Ai putea să faci un abonament la înot sau ai putea acasă să îți cumperi o bandă de alergat.Ai avea multe de făcut!

| enzodemes a răspuns:

Ar trebui să te gândești mai mult la tine, nu te mai desconsidera.