| AsiSoyYo a întrebat:

Vreau un sfat. credeti ca e bine sa iau un cadou baiatului pe care il plac cu toate ca el ma place doar 20%? uitati id meu andra_papushik10@yahoo.com va astept lasati si acii rasunsuri ca sa va dau fundoi :X love struck

Răspuns Câştigător
| AlexTm a răspuns:

Sfatul meu este sa incerci sa il seduci. Sa ajunga sa te placa cel putin 80%. Prin diferite metode dar cat mai elegante. Apoi va veni el la tine cu siguranta. Ai grija de tine.

5 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

Cum adica te place doar. 20 %?laughing

| PsT_6707 a răspuns:

Fara suparare... da' cum ai calculat? laughing eu, in calitate d baiat, vagabond cu V MARE zic ca nu merita nu stiu de ce, poate ca nu toti ar trebui sa fie ca mine, si nici eu nu ar trebui sa fiu asa, da' rar un baiat sa merite ceva laughing vb serios, a si inca ceva, daca tot ii cumperi ceva, macar nu sa nu iti cheltui toti banii, poate si el la randul lui ii va face un cadou lu' alta...

| Ralucca a răspuns:

Hey! happy. Nu ai precizat pentru ce eera cadoul. daca era pentru ziua indragostitiilor eu te sfatuiesc sa nu ii ieiwinking pentru ca va credea ca esti cam disperata laughing. si daca e pentru ziua lui straight face ...ar trebui sa.i ieiwinking... Funda? happy

| roxxy96 a răspuns:

Pai daca tea invitat la ziua lui e normal sa ii iei un cadou daca nu numa daca el vrea sa formati o relatie sau daca e doar un sinplu prieten daca ai placerea sa ii faci un cadou e dragut din partea ta

| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Sigur ca poti, nu e nici o problema!
Iar daca nu e ziua lui ii spui si tu ca i-ai dat cadoul din gest prietenesc!