| cosminamaria67 a întrebat:

Buna TPU sad vreauu un sfat! URGENT!
Am aflat ca prietenul meu care il credeam perfect. m-a inselat sigh
Adica nu cred ca e tocmai "inselat", o greseala cred?

Am fost impreuna la aniversarea unui prieten, dar eu a trebuit sa plec mai devreme acasa deoarece mamei mele i-a fost putin rau, asa, si el a mai ramas.Cu putin timp dupa am aflat ca sa sarutat cu cea mai buna prietena a mea... A doua zi l-am intrebat daca e adevarat, dar el a raspuns categoric "NU", si daca ii cred pe ei inseamna ca n-am incredere in el. Am lasat de la mine doua saptamani dar a venit el singur si mi-a spus: "Da.este adevarat". Eu socata de tot, i-am spus ca nu mai vreau sa-l vad niciodata. El tot ma cauta si imi spune sal iert, da de fiecare data i-am spus nu deoarece ma simteam foarte ranita.sad

Va rog ajutati-ma, ce sa fac? Sa-l iert? sad

Răspuns Câştigător
| TheG1rl a răspuns:

Totusi.eu un lucru as aprecia in locul tau.ca desii te-a mintit prima data.a recunoscut dupa aceea. ceea ce conteaza ft mult deoarece tu puteai sa continui sa ai incredere in el poate inca un an sau chiar 2. daca inca il iubesti eu spun sa-l ierti o data de 2 ori...''E baiat, iarta-l '' insa nu tot timpul el trebuie sa se bazeze pe ''aa lasa ca ma iarta.'' iar prietena ta trebuia sa iti spuna ceea ce s-a intamplat.nu e tocmai o prietena buna ...bafta

1 răspuns:
| cosminamaria67 explică:

Merrsii mult TheG1rl m-ai ajutat enorm de mult cu sfatul tau, ma gandesc sa ii dau o sansa:*