| KidutzaAndrusk5 a întrebat:

Buna,TPU, vroiam sa va cer un sfat... nu am inspiratie cum sa-mi fac parul la sfarsit de an,ma puteti ajuta? sunt bruneta,cu parul drept pana peste umar,dar nu as vrea sa-mi fac cu placa, bigudiui, etc. si nici o coada simpla/impletita sau coc.
dau FUNDA la cea/cel care raspunde bine!

Răspuns Câştigător
| briosica98 a răspuns:

Http://generatia-x.ro/coafuri-banchet-modele-coafuri-bachet-superbe/
Ai putea alege na de aici. Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| Ooopss a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Ai putea incerca ceva de genul! Ai zis ca nu vrei sa iti pui parul pe bigudiuri, dar iti va da mai mult volum si in plus nici nu iti afecteza parul!

| briosica98 a răspuns:

Una*