| Piticooot a întrebat:

Buna TPU.:X Am nevoie de voi il plac enorm pe un baiat si nu stiu cum sa ii zic asta El e genul de baiat gura sparta si imi este frica sa mai dau ochii cu el daca ii zic ce simt:-ss am nevoie de ajutor trebuie sa ma eliber. Imi poate spune candva ce sa fac?:-ss

Răspuns Câştigător
| Lexiiii a răspuns:

In primul rand asiguarte ca si el simte la fel.Ca nu cumva sa ii spui numai tu ce simti si el sa iti rada in nas.Si mie imi era frica sa ii spun unui baiat pe care l-am placut ce simt.Si el era genul ca ce frumos e si cate fete sunt in jurul lui.Sa ii fi spu si eu credea ca sunt una in plus.Pana cand am facut in asa fel incat sa moara el dupa mine.
O zi ii dadeam de inteles ca il plac si o zi nici nu il baga in seama.Asa ca el a vrut sa stie ce simt pentru el, nu a trebuie sa ii zic eu.
Incearca si tu asa, nu ii spune tu prima daca sti ca e "gura sparta ". Intai fi sigura ca si el simte la fel.
XoXo

1 răspuns:
| yngerash_4642 a răspuns:

Buna...pai dupa parerea mea incearca sa ii transmiti prima oara prin semne ca il placi.incearca sa petreci cat mai mult timp cu el etk da ar fi bine ii spui p fata... daca totusi ai emotii sa ii spuy pune o pryetena d ta sa ii spuna in partykular baftalove struck. funda?