| StyleCo0l a întrebat:

:Xkiss. am o prietena care este indragortita de un baiat si nu vrea sa-i spuna pentru. ca ii este rusine worriedstraight face. si a spus sa pun eu intrebarea pe site deoarece ea nu are cont.si aaa! ii frica ca el a sa spuna ca nu o placestraight facesad. ce sa faca? va rooogg.este foarte tristasaddau fundita:X:X:Xkisskissvreau raspunsul cat mai repede|:X

Răspuns Câştigător
| DiaNa357 a răspuns:

Buna.
Pai nu trebuie sai fie frica deoarece nu este singurul baiat de pe aceasta lume.
Spune-i sa iasa mai mult cu el si cu prietenii lor comuni pe afara, sa se aproprie cat de mult poate de el.Trebuie sa aiba rabdare deoarece baieti nu se prea garabesc cand vor sa le spuna fetelor ca le iubesc.Credema...am patit asta si ia luat destul timp pana sa ma intrebe.
Sa nu se grabeasca si sa aiba rabdare pentru ca totul incet incet se va,, intampla,,
Mult noroc:*:*:*

2 răspunsuri:
| Kodokuna a răspuns:

Pai sunt in aceeasi situatie ca ea laughing
Dar cred ca pot sa-ti dau un sfat:daca il cunosti pe baiatul respectiv, poti sa-l intrebi tu daca o place si sa-l rogi sa nu-si bata joc de ea daca nu o place.Astfel rezolvati problema si s-ar putea ca raspunsul sa doara, dar cel putin va scapa de stres.
Sper ca te-am ajutat...Bafta!

| fulgaaa a răspuns:

Trebuie sa prinda tupeu; o3.si daca nu prinde, sa puna pe altcineva sa il intrebe daca ii place de ea.[de exp.tu.pentru ca esti prietena ei, intreaba-l]fnda?