| chikps a întrebat:

Buna TPUlove struck am o problema help mecrying..deci un prieten shia sters contul de facebook la nervi iar acum vrea sa sil recupereze cum poate sa faca asta?sad... funditapuppy dog eyes

1 răspuns:
| KeporLove a răspuns:

Exista mai multi pasi pentru a iti recupera contul. Contul nu se sterge automat. Contu se sterge dupa 30 de zile de la cerea administraoturlui, Bine inteles daca nu intra pe acesta. Mai multe informati le gasesti pe email-ul primit de la facebook.