| cosmina_8603 a întrebat:

Buna TPU.:X Am si eu o intrebare! ce sa fac sa fiu un pic mai agreeata de prieteni si poate un pic mai cool si nu asa timida? Am un grup de prieteni.suntem ff multi. numai ca nu stiu cum sa ies in evidenta avand in vedere ca sunt un pic mai timida, vreau sa fiu mai mult bagata in seama si sa numi fie rusine sa vorbesc si na as vrea sa fiu ca ei,. help mee

2 răspunsuri:
| raluckutzaraluckutza a răspuns:

Pai,imbraca-te la moda, tunde-te

| alexa_9610 a răspuns:

Incearca sa ta bagi cu ei in seama sa i intrebi pe toti ce fac fii tu insutiwinking nu mai iti fie rusine ca nu rezolvi nimic:X daca nu vrei sa f timida nu fi.ca nu poate sa te schimbe nimeni doar tutongue