| didibeskk a întrebat:

Buna TPUlove struck! Am si eu o mica problema in legatura cu baietzipuppy dog eyes! Ieri am ramas sing acasa! Sii ma-m gandit sa chem niste prt la >mine:"! Am chemat 2 fete si 2 baieti printre care is baiatul care simt cv ciudat pentru elpuppy dog eyes!Am stat ne'am uitat toti la un film d e groaza.Apoi a inceput sa ma tot linga pe toata >fatatongue! Si d e la chesti a asta am ajuns sa ne tot muscam de limbax_x! Si jucam gen pe scor=]]! Dupa asta ma tot pupastraight face! Si nu stiu ce sa facstraight face! + el are prietenastraight face! Si nu sunt genu sa ma bag in relatzile altorastraight face! Cv sfatstraight face?! Vot+ fundapuppy dog eyes,!

1 răspuns:
| ROB3RT89 a răspuns:

Daca tot zici ca esti genu care nu te bagi in relatile altora,deja te-ai bagat oarecum,te-a pupapat pentru ca ai aceptat! Daca tot zici ca nu te bagi,evital si explica'i frumos ca nu vrei sa fi cu el, faptul ca are prietena si face chesti de genu, e primul semn ca e un ipocrit...