| anutza08 a întrebat:

Buna TPU:X.am si eu o problema, ieri am fost la strand cu iubitul meu, cea mai buna prietena si iubitul ei, totate bune pana cand am ajuns acasa pe la vreun 8 seara si l-am sunat pe iubitul meu. Mi-a raspuns o fata care imi zicea ca este iubita lui, mi-la dat la telefon si acesta m-a facut nebuna zicandu-mi ca nu ma cunoaste. Ce sa fac!?! Tin la el! Ar trebui sa il sun, sa in caut, sa imi calc pe onoare?

Răspuns Câştigător
| AnnaS98 a răspuns:

Cauta-l si vorbeste cu el. daca nu si nu, da-i o palma si treci la urmatorul! nu merita. bafta si nu uita : fii rea daca el face pe prostulwinking funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După ce te-a făcut nebună,spunând că nu te cunoaşte, chiar mai vrei să-l cauţi? Nu merită. Este clar că umbla cu două şi a rămas cu ea acum. Arată-i că poţi şi fără el, nu te lăsa călcată în picioare. Dacă a făcut asta este un om imatur în care nu poţi avea încredere. S-ar putea să-ţi mai facă oricând faze ca acestea.