| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU:X As vrea sa ma ajutati straight face Din cauza celei mai bune prietenee m-am despartit de fostul meu prieten pentru ca prietena mea il iubea si ca sa nu ma cert eu cu ea m-am certat cu prietenu meucrying ma mai intrebat daca vreau sa mai fiu cu el si ii spuneam ca nu vreaustraight face dar acum ii cu altcineva si il iubesc mai mult ca ori cand va rog dati-mi niste sfaturi >bunebig grin< mersi

Răspuns Câştigător
| Luciiii a răspuns:

Mi-s-a intamplat si mie si daca chiar te iubeste este cu ea pentru ca sa te faca geloasa si sa vii la el poti sa ii arati cat de mult il placi sa ii spui adevarul si sa il intrebi pe cine place tu sau ea daca te alege pe tine prietena ta fiind buna nu trebuie sa se supere si daca o alege pe ea... daca iubesti lasa-l sa iubeasca sau mai precis lasa-l liber cam asta ar fi pa te pup