| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU :X As vrea sa ma ajutati! M-am despartit de fostuu meu prieten din cauzza celei mai bune prietenecrying si ma mai intrebat de multe ori daca vreau sa ma impac cu el si eu ii ziceam nu straight face dar akumaa are pe altcineva si acum il iubesc si mai multt va rog ajutati-maa cu niste sfaturi bune :X:X:X

1 răspuns:
| ela2012 a răspuns:

Sal... daca te-a incelat odata fii sugura ca o va face si adoua oara... eu te-as sfatui sa iti verifici cu atentie sentimentele si sa vezi daca cu adevarat se merita. Daca raspunsul este pozitiv atunci invita-l la o discutie si spune-i ceea ce simti. sper ca ti-am fost de ajutor!