| Kitteny a întrebat:

Buna TPU:X. ce zodie sunteti? Cu ce credeti ca sunteti mai speciali si mai diferiti decat ceilalti din jurul vostru? Astept raspunsuri:X

Răspuns Câştigător
| Reew a răspuns:

Sunt fecioara ca si tine :-P si cred ca fiecare e mai special ca celalalt fiindca suntem unici chiar daca am avea 100 de frati gemeni niciodata nu vom fi la fel.
Sunt diferita de ceilalti fiindca si ei sunt diferiti de mine laughing. Daca imi pun capul ma pot certa cu oricine si ma pot intelege cu oricine, deci am alte idei, alte vise, alt viitor fata de toata lumea de pe glob=ma face diferita 100% so what you want?!

21 răspunsuri:
| g3orgy a răspuns:

Eu sunt berbeaka :X sunt mai speciala pentru ca sunt eu.

fara un kg de "glet" pe fata (fond de ten)

si alte alea.

sun eu insami si ma simt bine in pielea mea

cu calitati si defecte

ca vorba aia si perfectul are defecte. perfectul nu exista
. cel putin pentru mine tongue

| Razvan a răspuns:

Rac. Spre deosebire de ceilalti care se plictisesc, eu ma simt in elementul meu cand sunt incojurata de banalhappy

| Kitteny explică:

Eu sunt? Fecioara... Pur si simplu ma regasesc in fericire...toata lumea imi zici ca atunci cand sunt langa ii da o stare de bine si o face fericita.:X

| AidaAmaranta a răspuns:

Varsator big grin
ador apa:X dar nu suport ploaia.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Varsator. Suntem inventivi, originali, progresisti, excentrici, meticulosi, discipliniati, organizati. Uite oameni celebrii care sunt varsatori: Justin Timberlake, Chris Rock, Jennifer Aniston, Michael Jordan, Paris Hilton, John Travolta, Bridget Fonda, Gene Hackman, Bob Marley, Shakira, Christian Dior, Charles Darwin, Phil Collins, Jules Verne, Joe Pesci, Garth Brooks, Eva Braun, Ion Luca Caragiale, Marin Sorescu, Eugen Barbu, Celine Dion, Christian Dior, Wolfgang Mozart, Paul Newman, Lord Byron, Opra Winfrey, Alice Cooper, Ronald Reagan, Charles Dickens, Abraham Lincoln, Mia Farrow, Franklin D.Roosevelt,etc!

| gab_1535 a răspuns:

Capricorn.si normal ca ma simt speciala...toti ne simtimbatting eyelashes

| soraloola a răspuns:

Capricorn. Si sunt foarte fericita.

| Adina a răspuns:

Buna >; d<
Berbec.
Asta inseamna primavara blushing
Dinamica.Volubila.Curajoasa.Tarie de carcater.
Vesnic ocupata de cate cevawhistling
Imi place sa`mi spun opinile clar si deschis, tipul de pers. care nu se da nicioadata batut, ci merge pana unde trebuie ca sa`si indeplineasca scopul.
Nu suport sa fiu inselata sau tradata asta provocandu`mi suferinta.
Ahh si sunt incapatanata. :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt sagetator, pai fata de alte zodii eu sunt mai mult sau mai putin:
-dinamica
-entuziasmata
-vesela
-indrazneata
-ambitioasa
-orgolioasa
-directa
-pasionala
-iubitoare
-impetuos
-superficiala
-nerabdatoare
-consecventa
-hotarata
-finalitate
-organizata
-nebuna[stiu sa ma distrez]
-capacitate.de.conducere
-puternica
-independenta
-rabdatoare
-rezistenta
-sinceritate
-pragmatism
-exigenta exagerata
-tendinta exagerata de a risca
-amazoana.moderna
-generoasa

Si fac foarte urat cand sunt incalcate drepturile[mele sau ale altor persoane], sau cand cineva sustine tare si raspicat un lucru care nu are nici'o noima si se refera la legi/dreptate.
Cel mai rau scandal intre mine si o persoana a fost in microbuz cand veneam de la tara. Era cald si multe persoane si o doamna de vreo 50-60 de ani tot facea scandal prin masina ca nu ii convenea ca e cald, ca o deranjeaza geanta mea la picioare ca nu stiu ce chatterbox si pana la urma incetez sa tac si ii zic ceva de genu "Da doamna dar mai lasati'ma in pace ca nu am eu nici'o vina ca e cald " si ii mai zic vreo doua de se infurie si ma intreaba cati ani amlaughing), si se straba cand aude de 14laughing. Nu trec nici 5 miute ca ea moare de cald si nu stiu ce si pana la urma ii zic asa "Ba nene inteleg ca e cald si nimeni nu suporta dar nu sa ifintat biroul de plangeri chiar in autobuzu asta si poate ca ai tu dreptu sa vorbesti dar nu sa iti inpui respect tipand ca sa te auda toti, mai e si copilul ala care doarme si pe mine poate nici nu ma intereseaza ce ziceti dar pe altii." si pana la urma [ aleluia!] imi da dreptate si tace. pana cand incepe sa vorbeasca iarfrustrated.

| Eu.si.atat a răspuns:

Berbec.
O fire vulcanica.
Uneori incapatanata, naiva.
Ambitioasa, mereu obtin ce imi doresc, bine aproape orice love struck

| Onutssa a răspuns:

Scorpion si sunt foarte mandra atat de calitatile mele, cat si de defectele mele.

| Dy3nutzza a răspuns:

Eu sunt pesti. Mai speciala decat alti? Poate deoarece sunt o fire mai retrasa, cu capul pe umeri pentru varsta mea, foarte emotiva... calitatea mea este ca sunt o buna sfatuitoare si cand esti suparat as sta ore in sir sa te ascult sa te ajut sa treci peste chiar daca cu imi esti prieten. Sunt diferita fata de alte fete prin comportamentul meu si deoarece nu ma intereseaza foarte mult parerea lumii si nu umblu dupa baieti cu bani ci dupa iubire adevarata. Si inca o caracterista a zodiei mele sunt o fire romantica si foarte sufletista. Nu imi place sa fiu asemanata cu cineva deoare eu sunt unica!

| narcisa a răspuns:

Eu sunt fecioara si pot spune ca tratez majoritatea problemelor cu calm.sunt o persoana sociabila, stiu cum sa imi organizez timpul astfel incat sa am timp de multe lucruri sunt perfectionista, muncitoare si responsabila.
dar ca si ceilalti din aceasta zodie sunt mult prea critica
fundita?

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sunt speciala din nastere caci sunt unica.hee hee

Sunt berbec, deci genul energic si mai nebun, ''naravas''tongue

| Narcysa a răspuns:

Si eu sunt pesti.Sunt o fire energica si amuzanta si sunt o buna prietena.

| Andruta a răspuns:

Rac. stiu sa ma distrez mai bine decat alte zodii.nu vreau sa spun ca ceilalty nu se distreaza dar noi, racii suntem mai dilai.si nu sunt cu nimic mai speciala, dar totusi diferita.

| pretzel a răspuns:

Eu sunt pesti.Ma simt speciala pentru ca sunt eu...Sunt dinamica, nebunatica dar in acelasi timp si mai retrasa, discreta si cu capul in nori si cu picioarele pe pamant si adooor apa (dar urasc ploaia). Toti suntem speciali in felul nostru!

| daii a răspuns:

Sunt RAC si sunt o fire foarte sensibila(de aceea sunt ranita foarte usor si foarte repede), sentimentala, pun suflet in tot ceea ce fac, iubesc mult(poate chiar prea mult), sunt plina de fantezii, imi place sa ma distrez, imi place sa ma simt in siguranta, am incredere in oameni(@incredere totala nu am in nimeni), totdeauna sunt gata sa dau o mana de ajutor.cam atatthinking

by daiiwinking

| pisikutza ta a răspuns:

Sunt fecioara si sunt foartte diferita de ceilalti

imi place sa ma distrez
sa ma contrazic cu taurii
sa ma cert cu leii
sa ma imbratisez cu gemenii si racii
si sa am cea mai buna prietena tot feciaora
restul zodiilor sunt prieteni doar dar nu unii apropiati carora sa le zic tot

imi place sa fiu rasfatata
sa fiu naturala
sa ma simt iubita
sa contrazic foarte mult totul sa fie ca mine
imi place sa dansez
sa ma joc
sa fac totul original ceva ce nu a mai facut nimeni
imi place sa am tot ce vreau si lupt ca sa castig
imi place sa fiu gratioasa admirata
imi place sa fiu in centrul atentiei
imi plac cainii foarte mult orice animal efoarte dragut si special pentru mine daca as putea i-as lu pe toti acasa

IMI PLACE SA FIU EU

| ChristinaO a răspuns:

Mm, sa vedem...sunt capricornbig grinma consider mai speciala prin faptul ca sunt o persoana foarte iertatoare, de incredere, cam zapacita, nonconformista.si calitatea mea cea mai buna:incapatanareaa

| HermioneLove a răspuns:

Sunt leu!big grin