| PerrieEdw a întrebat:

Buna TPUlove struck
Pe imvu nu mai merg creditele cu meetme la cei cu conturi vechi si nici cu chaturi. Cine imi spune si mie cum se fac creditele cu Photo Stream? Am auzit ca iti dau 1, 500.
Funda Mare+Vot puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Siminella a răspuns:

1.Intri pe contul tau (www.imvu.com).
2.Dai pe photo stream de acolo de sus.
3.Iti apare o dunga albastra desupra pozei tale, si dai pe ea (trebuie inainte de asta sa fi conectata pe facebook).
4. Apoi iti apare in dreapta un chenar in care scrie share.Dai pe el, apoi astepti 1 secunda. Dupa ce ai facut asta dai sign out. Si te uiti pe profilul tau de facebook. Trebuie sa-ti apara poza la care ai dat share, si deasupra ei apare un link, dai pe el si iti apare poza inca o data si in dreapta iti apare un chenar in care scrie '' daca vrei sa faci cont'' si dai pe el, iti apare sa faci un cont, completezi si cand ai ajuns la email, intri pe siteul asta www.guerrillamail.com.
iti apare un email intr-un fel fals(nu stiu daca este fals), apoi dai copy to clipboard, si revi la pagina cu crearea contului si la email dai sa insereze emailul de pe siteul ala, completezi in continuare si dai sa faci contul.
5. Apoi pui pe cineva sa-ti intre pe cont, il bagi contul facut de tine la friend si ii spui celui ce iti intra pe cont sa-ti dea add si apoi 5 chaturi.
Sper ca te-am ajutat!:D

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creditele, se fac bagand bani reali de pe card.