| bolly a întrebat:

love struck Vreau si eu niste statusuri. de umilire. asa mai de fite >:laughingImi puteti spune cateva? thinking Dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| ✿puffa✿ a răspuns:

1.Chiar daca am fite, tot frumoasa sunt
Chir daca sunt mai indrazneata
Iubesti felul meu de a pune punct,
Recunoaste ca sunt isteata:X

2.Am ochisori caprui
Si sunt satena
Fur inima oricui.
Si sunt independenta

Am intuitie si fler
Tu ai nevoie de o fata asa
Cu putina sare si piper...
Care sa-ti aranjeze viatssa

3.Lumea nu se sfarseste aici
Nu plange ca nu ne potrivim
Nu pot sa iti dau pupici.
Caci ne despartimwinking

4. Ochii mei te lasa rece
Buzele mele te seduc
Nu intreba:"de ce?"
Doar eu stiu acest trucsmug

5.Mersul meu finut e extravagant
Chipul meu mereu e elegant
Tenul meu e absolut perfect
Chiar daca nu sunt imbracata decent.
Trebuie sa te obisnuiesti cu mine
Asa sunt eu, arat super-bine!
Imi deschid ochi verzi
Si te vad cum incepi sa ma fixezi.
Ai vreau sa ma saruti dulce
Dar cred ca un singur vis ajunge:*

SAU:
1. Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta
2.Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.
3.mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste, se lasa pe spate doar de la jumate, va intrece pe toate
4.mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass, ca-o balerina are miscari de felina, intre fete e regina.
5. fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU, cea care te uiti la mine, Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe
6.Am corpul de felina,privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta fitoasabatting eyelashes
7.StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine
8.Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!
9.Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X
10.Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoarerolling on the floor
11.Sunt fata de pus in rama nu ca orcie panarama
12.Respectul ee ceeaa ` ce primesti pentru ce faci`. tu ma respecti pe mine. si eu din respect ma pisJ ` pe tinee
13.Eu` am pus in joc toata iubirea mea ` plOua incet si incep sa simt ce va urma ` ca mine sunt putsine dar ca tine is tOtSiii`]
14. Iubeste`o numi pasaa... Pastreaz-o` de tot`. iar pe minee ca`ndd ma privestii` sa te lingii pe bot`
15.Am tHalenT si mare sTil fata spatHe si proFil
16.Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor…
17.Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!
18.Sunt o mica vrajitoare cine ma saruta moare; un baiat ma-a sarutat 7 zile a oftat
19.In Fata Mea Tu Nu Ai Niciun Cuvant De Spus Nu Ma Cunosti, Habar Nu Ai Cine sunt Spui Ca Sunt Fitoasa...Te Ascult Si Iti Spun:"Tu Chiar Crezi Ca Imi Pasa?
20.Am fite de casa...trec pe langa tine si`ti dau clasaoh go on
21.Te uiti dupa mine permanent...ma uit in ochii tai si te pun la respecttongue
22.Ce daca sunt indecenta. tupeu` e arma mea secretha.ea ma ridica...si in fata mea celelalte picabig grin
23.Am invatat ca in viata trebuie sa ai tupeu...fite si cateodata.DECOLTEU`love struck
24.Nu castigi mere.dar nu se aplica in cazul meuoh go on
25.Fitssele mele sunt dovada ca exista si femei frumoase.Mofturile tale dovedesc ca restul` sunt proasterolling on the floor
26.Sunt un ingeras nebun.cand zambesc eu iese fum.sunt reteaua tinereti.dar si fiica frumuseti.sunt fitoasa cat se poate. tupeista pan' la moarte.indrgita si stilata. ASTAI FATA ADEVARATA.
27.[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥]
28.ma joc cu talente, si cu fite, sunt printesa intre fetite...
29.Am fite de la Paris, sunt printesa ca din vis, am pigmentul colorat si sclipesc ca un diamant.
30.fite, gesturi si tupe asta e talentul meu, pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine, stiu sa-nvart totul in loc, dobor prostii dintr-un foc...
31.Nimeni nu trece peste mine.am talent si dau si binehee hee
32. Talentu` meu are un secret.acestia *** chiloteii cu semnul indiscret.
33.sunt si doolce si amara,depinde de vrajeala~~sukarime si talent, dobor orice clasament~~diamant adevarat, exemplar unikt~~
34.Mersul meu de scena… Te baga in dilema… Vorbesc ca O profesoara… cu un cuvant te bag in Boala… pozez pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy
35.M-am nascut sa joc pervers pe sistem periculos, sunt micuta si versata si de multi invidiata. Ochii verzi si pielea fina pentru el sunt o REGINA
35.Merg incet inspir talent c-am venit din occident ca sa strig in gura mare"copia" n-are valoare
36.Plina de Idei pentru o iesire din Banal,acea Copila cu Acel Ceva Special... Buna sau Rea, Dulce sau Amara, raman ORIGINALA
37.Azi e unicat, maine e copiat, dar niciodata egalat…
38.Nu sunt` o papusa` de portselan`! Dar stii bine cand vreau pot sa te am
39.Ma joc cu foku` si nu ma ard...PT tine sunt cel mai inalt grad.
40.Am un talent nativ.Să folosesc un zâmbet pe post de sedativ!

1 răspuns:
| pink10 a răspuns:

Sa taci cand vorbesc eu! Nu-mi place sa ma minti! Nu-mi place sa imi spui pa! Nu uitawinking Asta e replica mea!

Pt tine e doar una! Qm pentru Soare perechea lui e Lunaa`!
" Un barbat care stie totul despre femei nu stie nimic despre una singura"

E domnisHoara care'N fiecare seara.se gandeste la EL! Stie ce vrea.sH ce vrea ObtZine Nu cere niciodata ca nu'i prea stHa in fire!"
"Femeia înşeală numai pe cel pe care-l iubeşte, pe ceilalţi îi părăseşte pur şi simplu.hee hee"

Esti ca un hobby, ca o placere de top. Diferenta este ca eu te-am tinut tot acest timp pe primul loc oh go on

Le tine pe restul` la distanta.raised eyebrows Stie ca n-are ce cauta pe langa vreo zdreanta oh go on N-are nevoie de nimeni whistlingStraluceste si singura, si el stie prea bine love struck!

stralucesc` ca un safir`! love struck diamanthu` cel mai fin`! love struck nu`i frumos` si nu e bine` sa the pui egal` cu mine`. caracteru` tau infecth` ma indeamna sa-ti dau jett`! oh go on

●DaCa Ma Copiezi eStI o RaTaTa "BiCi"●

"Sunt Atatia Fraieri K Tine…Si Tu Crezi K Totul Ti Se Cuvine? Te Privesc Cu Indulgenta Sa Nu`Ti Creez Dependenta""
""Am o Tehnica Speciala Stiu Exact Cum Sa Va Bag In Boala.Va Uitati Toti Ca La o Profesoara.Si Tarfele Ca La o Comoara!""
"O Mie Ca Ea~NiCi{O`o}na Ca Myne [winking]~asta O Shty FoaRte Byne*::Styl{O`o}l:: Ey Atrage Pryvirele~:: Stil{O`o}l:: Meu FuRa >>Inimile