| ForYouu a întrebat:

Buna TPU love struck! Vreau si eu sa-mi spuneti cum sa-mi desfiintez cronologia de pe facebook...ca am activat-o si nu mai imi place. Plzzzz dau funda:X:X:X

2 răspunsuri:
| ColorFake a răspuns:

Din pacate nu exista nici o solutie. Nu se poate sterge. Multi incearca, dar fara folos.

| ForYouu explică:

Va multumesc ca ati incercat si ''totibodi98'' mie nu.mi mere asa km scrie acolo am mai inkercat de N ori sad... waii dar nu.mi place dlk Cronologia asta stupida x_X.