| Dαиełłe a întrebat:

Buna TPU:X:X:Xas vrea z ma vopsesc si nu stiu ce vopsea z imi cumpar...ma puteti ajuta?::S:S:S:S:X:X:X:X:X

Răspuns Câştigător
| DroGuleTz a răspuns:

Buna Danette eu stiu ca ce-a mai bun vopsea este syoss mama mea o foloseste si are parul atat de momos daca nu-ti place de la syoss incearca de la palette sau garnier astea sunt cele mai bune
Pa Pa pup :* fundita?:Xpuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Am auzit ca vopseaua de par Casting e foarte buna. Dar trebuie sa ai grija, sa citesti cu atentie instructiunile. Sau Loncolor. Sau Garnier. happy

| ddanaraluca a răspuns:

Eu iti recomand vopselele de par Loreal... crema coloranta fara amoniac. Exista in ce culoare vrei si e foarte buna si nici nu distruge parul!

| lOllipOp a răspuns:

Buna:-bd
Ai putea sa te vopsesti cu o culoare care se poarta in 2011 dar bineinteles trebuie sa-ti stea si bine, sa fie asortata cu tenul pielii si culoarea ochilor.
Ai putea incerca cul. blonda, satena, roscata, bruneta.
Poti sa te uiti aici ca sa vezi ce ti se potriveste cel mai bine http://www.ileen.ro/fashion/articol/892/Culorile-parului-in-2011.

pa, pa:*