| SamsungCorbyy a întrebat:

Buna TPU:* Zeama de lamaie ajuta sa dispara pistrui sau numai ii face mai invisibili.sau sa nu se vada asa de tarebig grin?

Răspuns Câştigător
| Nikoooooooo a răspuns:

Buna...si eu am pistrui sh am incercat cu zeama de lamaie, imi faceam ca un mic tratament in fiecare seara cu zeama de lamaie sh imi dadeam pe fata dar te mananca ff tarelaughing dar sa stii ca nu dispar si in plus zeama de lamaie iti arde fata ramai cu gaurele in piele sh cu mici semne.tongueasa ca nu mai fa, si eu am pistrui dar suntem mai interesante asa decat celelalte care nu ii au...pentru ca noi suntem difertite, stiu ca nu iti plac asa sunt si eu dar trebuie sa ne simtim bine ca suntem diferitetonguehappyFunda pls.