| anonim_4396 a întrebat:

Ziua mea de nastere este pe 17 septembrie in a 2-a zi de scoala.O sa fiu intr-a 9-a si nu imi cunosc colegii.
La liceu se mai dau bomboane? Sa aduc suc ceva?
Eu ma gandeam sa nu zic la nimeni ca e ziua mea si astept sa vad cum o sa procedeze altii.
Voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
| Hieer a răspuns:

Pai, daca chiar vrei sa-i duci undeva thinking ai face bine sa-i duci la o tersa si sa ii servesti cu ceva ..suc, inghetata e.t.c. Daca nu, nu face asta, nu este obligatoriu.
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| Ioonela a răspuns:

Da, se mai dau bomboane, cel putin la mine in liceu asa e. Tot timpul cand e ziua cuiva de nastere sau de nume persoanele respective dau bomboane big grin. Succes in clasa a 9-a! happy

| LivingLouder a răspuns:

Ai putea sa iti sarbatoresti ziua cu fostii colegi

| adry2001 a răspuns:

Nu trebuie sa duci neaparat. eu zic nici sa nu duci. acum cum vrei tu.

| Rusu_Viorel_1985 a răspuns:

Stai linistit! Nu da nimic!