| Steisi a întrebat:

Buna TPU, ziua mea este peste câteva zile și as avea nevoie de câteva sugestii referitoare la locul în care as putea sa mi-o serbez, ținând cont de vreme (este iarna) și de faptul ca împlinesc 15 ani.
AM RĂMAS ÎN PANA DE IDEI și am o invidie pe cei care sunt născuți vara si își pot serba ziua la piscina, ori în parcuri de aventura. :p

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

In plina pandemie, poti serba frumos si bine in casa, cu familia si prietenii cei mai apropiati.
Iar la anul, daca nu va mai fii pandemie, poti face o petrecere mare, undeva la munte sau la un restaurant.

1 răspuns:
| literallythesamebruh a răspuns:

Acasă la tine e cel mai indicat, faci o petrecere restrânsă și frumoasă sau poți să te duci la o terasă ceva.