| adina_6125 a întrebat:

Buna tpuin curand o sa fie ziua mea si o sa dau o petrecere cu cei mai buni prieteni.nu o sa fim multi, doar 10. apropo avem 12-13 ani. si am nevoie de idei pentru jocuri. eu vreau sa jucam un joc in care sa fie niste biletele in baloane si fiecare sa isi aleaga cate un balon si sa il sparga si pe bilete sa fie provocari amuzante pentru fiecare si mai vreau sa jucam adevar si provocare pentru ca e ca o traditie la noi.mersi mult. FUNDA PENTRU CELE MAI INTERESANTE JOCURI SI CELE MAI MULTE

2 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Adinalove struck! Ce tarelove struck^^! Puteti sa va jucati un joc in care legati o cutie de spate si in cutie sunt cateva foi albe cu provocari mici si una de alta culoare cu cea mai mare provocare. Cel care poarta cutia incepe sa sară si prima hartie care cade este provocarea lui.Multa Bafta! Distractie placuta si La MULTI ANI!love struck

| AndreeaIoaana1406675e3 a răspuns:

Buna...
E o idee origina si interesanta.
Dar poti sa mai scrii bilete si sa le pui intr-o cutie iar cand extrage cineva sa indeplineasca acea provocare.
Sau puteti sa va jucati jocul cu scaune: Puneti pe cineva la muzica
iar voi mai ramaneti 9 puneti 8 scaune va invartiti in jurul lor iar acel copil trebuie sa opreasca muzica cine ramaane in picioare iese afara asa pana ajungeti la 1 scaun:d
Sau mai puteti sa va jucati:
prinsele
ascunselea
sperietii[dar trebuie sa fie mai intuneric]
tomapant
nenea nae face baie in copaie
carti[21 pe bani sau pe chestiismug]
etc.
Sunt multe jocuri dar important este sa va distratilove struck
La multi ani din partea mea
fundita [te roglove struck>big grin