| Elena_4388 a întrebat:

Buna tpuuu. Am mare nevoie de ajutorul vostru. Tatal meu este "alcolist" si ma bate din cauza alcoolului. Mereu face scandal. Vreau si eu niste melodii care sa descrie asta gen: Justus-imi pare rau. Va rog multt.

2 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Draga Elena nu este bine sa asculti genul asta de muzica pentru te va deprima sigur si mai faci si vreo prostie mai bine roaga-te la Dumnezeu in fiecare zi sa-l linisteasca Dumnezeu si daca vrei sa asculti ceva pentru linistire asculta Acoperamantul Maicii Domnului cantata De Marian Moise si ai sa vezi tu cata liniste sufleteasca vei avea si sigur il va potoli si pe tata sa mai fie rau Roaga-te la Dumnezeu si te va ajuta

| fifi13 a răspuns:

Strada lacrima pe masa